Dovoľujeme si Vás touto cestou oboznámiť s firmou MILVIN, zaoberajúcou sa dodávkami stavebných činností so špecializáciou na podlahové materiály a podlahárske práce. Tento smer v stavebných činnostiach je u nás prioritný. Konkrétnejšie sa jedná o vyrovnávanie podláh samonivelizačnými hmotami, dodávkou podlahových krytín PVC, prírodného lina, textilných podlahovín, plávajúcich podláh a pnutých interiérových dekoratívnych podhľadov Extenzo.
  Dodávky materiálu i práce vykonávame v občianskej bytovej výstavbe, školách, nemocniciach, administratívnych budovách a tam, kde si to náš zákazník objedná. Používame všetko certifikované a ekologické materíály. Na materiál i vykonané práce poskytujeme riadnu záruku podľa Občianskeho i Obchodného zákonníka. So zákazníkom uzatvárame riadne zmluvy, čím mu dávame záruku serióznosti.
  V spolupráci s osvedčenými partnermi ponúkame i ďaľšie činnosti, ktoré sú náväzné k naším prácam a kompletizácii interiérov až do ich užívania. Jedná sa o maliarske natieračske práce, dodávky a montáž podhľadov, sadrokartónových priečok, elektroinštalačné práce, dodanie a montáž žalúzií, sťahovacie práce bez dopravy i s dopravou, stavebné práce v rozsahu jednoduchých stavieb.
  Ceny jednotlivých zákaziek spracovávame individuálne na základe technickej obhliadky a zamerania. Túto službu
poskytujeme zdarma.
  Vznik našej firmy bol v roku 1992. Bližšie informácie sa dozviete v ďaľšej časti našej webovej prezentácie.
od 1.5.2001 videlo naše stránky 33548 návštevníkov
posledná aktualizácia - 7.12.2005